Vítame vás na našej web stránke...

    Nájdete tu informácie o nás - kto sme, o tom čo robíme, kde žijeme, ako sme vyrastali, alebo aké máme záľuby. Prinášame FOTKY z našich osobných, ale aj spoločných stretnutí s rodinou, známymi a rôzne iné stretnutia - z dôvodu bezpečnosti sme FOTOGALÉRIU ZAHESLOVALI, kto máte záujem o HESLO, prosím napíšte nám e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a radi vám heslo pošleme. Ďalej tu môžete nájsť informácie o živote s mládežníkmi, čo je nové v Seredskom zhromaždení, ktorý navštevujeme a iné. Budeme radi, keď sa zapíšete do KNIHY NÁVŠTEV, ktorá je naším potešením, môžeme v nej dostávať odkazy od vás, ktorí ste blízky nášmu srdcu, aj od vás, ktorí ste tu len náhodne a môžeme sa bližšie spoznať aj takouto formou.


  V mnohom prežívame slová Pána Ježiša, ktoré hovoril: "veď váš Otec vie, že to potrebujete" BIBLIA/Luk. 12:30b - s veľkou vďakou k nášmu Stvoriteľovi vieme, že máme i mnohé nad to, čo potrebujeme... a tak prijímame s vďakou každý deň a tešíme sa z maličkostí aj s veľkých vecí, ktoré prežívame.
  Ak máte záujem pozrieť si čo sme zdokumentovali a pridali spomienkovými fotkami sem v minulosti, pozrite si časť FOTOGALÉRIA a budete vedieť, čo sme pochodili a prežili počas ktorého roka...nie je tam úplne všetko, nakoľko nie vždy berieme fotoaparát, ale aj nie zo všetkých akcií a stretnutí sa nám podarilo už doplniť fotky. Dopĺňame postupne aj fotky zo vzdialenejšej doby, ktoré máme v súkromnom archíve, aby bolo na čo spomínať a tak puzzle nášho života postupne vkladáme aj tu pre vás, ktorí sa sem chodíte potešiť s nami.
  Mnohí isto viete, že nás Pán Boh obdaroval krásnymi a zdravými synčekmi, ktorí sú jednovaječné dvojčatá. Mená dostali presne tak, ako sme prežívali a prijímali ich malé živôtiky do nášho sveta nádherných darov od Pána. Volajú sa: Michal (Pôvod mena z hebrejského Michaél, čo znamená bohu podobný) a Matúš (Pôvod mena z hebrejského Mattithjah, čo znamená dar boha Jehovu).
Vaši Tinka a Mili , Matúško a Miško Javorníkovci