Koncom roku 2000 som sa rozhodol zriadiť si vlastnú web stránku. Prečo? Dôvodov bolo viac. Naučiť sa nové veci, trochu sa zviditeľniť, ale hlavne nie len seba, poskytovať sem tam čerstvé informácie, zverejniť nejaké tie športové aktivity a iné, čo prevažne plní stránka aj dnes. Myslím, že osobné www stránky budú časom celkom bežné ako e-mail.

   V 12. rokoch som prežil zvláštnu udalosť, ktorá zmenila môj život. Zaujíma Ťa ako? Čítaj ďalej: Vyrastal som v kresťanskej rodine. Od malička som počul o Bohu a Jeho synovi Pánu Ježišovi Kristovi. Správal som sa ako ostatní kamaráti a spolužiaci a vlastne som sa ničím neodlišoval od ostatných. Keď som mal 12 rokov bol som v lete na jednom kresťanskom tábore na Remate. Ani si nepamätám, čo sme tam presne robili, akú tému preberali, ale viem, že jeden môj kamarát sa obrátil. Že čo? Vyznal Bohu zo srdca na modlitbe, že je hriešny a že potrebuje odpustenie. Prijal Pána Ježiša Krista za svojho osobného spasiteľa. Ja som vedel, že on už je zachránený a ja nie. Vedel som, že keď zomriem, alebo keď znova príde Pán Ježiš Kristus na túto Zem ako zasľúbil, tak ja nebudem medzi zachránenými, ale medzi spravodlivo odsúdenými. Potom by mi už nebolo žiadnej pomoci. Čakalo by ma nekonečné trápenie a mučenie v ohnivom jazere. Ale Boh sa prihováral aj ku mne. Bol tu Pán Ježiš, ktorý čakal a klopal na moje srdce. Nasledujúci deň som pociťoval v srdci veľkú tažobu hriechov, odsúdenie a neistotu z budúcnosi. Večer na modlitbe, na chalanskej izbe, som zo srdca prosil, aby mi Boh odpustil všetky hriechy a vyznal som, že verím, že Pán Ježiš za mňa trpel a niesol aj moje všetky hriechy a prestúpenia, za mňa zomrel a tretí deň vstal z mŕtvych. Potom ma naplnila radosť a pokoj, aké môže dať len jedine Boh do srdca človeka, ktorý netrvá len dočasne. Zmenil moje srdce a dal mi Jeho Svätého Ducha. Odvtedy ma sprevádza môj Pán. Aj keď ja som bol neverný a zlyhal som. Môžem dnes vyznať, že v žiadnej situácii ma nenechal bez pomoci, ale podal mi ruku, keď som už nemal východiska. Tak čo si o Bohu myslíš Ty? Čo si myslíš o sebe? Si bez hriechu? Myslíš, že smrťou všetko konči? Hovoríš, že to sú reči pre starých deduškov a babičky? No he to na Tebe ako sa rozhodneš... ale vedz že, zajtra už môže byť neskoro...

   Od útleho veku ma zaujímajú počítače. Tak sa mi zdá, že im celkom dobre rozumiem a oni mne :). Preto sa stále vzdelávam a pracujem aj v oblasti výpočtovej techniky. Zaujímam sa najmä o administráciu, bezpečnosť počítačových sietí, siete ako také, hardware a tvorba statických a dynamických www. Tiež trošku "rýpem" do hudby. Chodil som cca 10 rokov na klavír. Aj touto formou sa chcem poďakovať mojím rodičom, že ma aj napriek môjmu častému odporu posielali na klavír. A tak dúfam, že niekedy aj nejakú tú skladbu dokončím a potom by som ju umiestnil aj sem. Jeden čas som pôsobil ako klávesista v kresťanskej hudobnej kapele ALL.in.ONE. Potom som na rok chcene nechcene odišiel do Výskumného ústavu, emh teda vlaste Vojenského útvaru :)), kde som sa zase voľačo priučil... Po vojenskom výcviku som sa dal na učenie... Chodil som tri roky na vyššiu odbornú školu s odborom počítačové systémy.

    Už počas štúdia som sa dostal k administrácii počítačovej siete na škole. Keď som s tým začal tak "sieť" tvorilo 20 pracovných staníc a jeden "server"... Teraz to je vyše 100 pracovných staníc a menšia "farma" serverov. Mnoho sa toho zmenilo a bolo to prínosom pre obidve strany. Za zmienku ešte stojí to, že som sa veľmi aktívne zapojil do programu Cisco networking academy. Na škole som pár rokov učil a ciscoval na LCNA. Koncom roka 2004 som zmenil zamestnanie a nastúpil som do firmy kde pracujem ako sieťový špecialista. Venujem sa primárne routingu a switchingu na CISCO platforme.
Počas štúdia som spoznal jedno dievča, ktoré je dar od Boha a ktoré zmenilo môj život. Áno, Tinka, dnes moja manželka. Som vďačný Pánovi Ježisovi za ňu a spoločne kráčame manželským životom.

   Možno ešte nejaké záľuby: PC, PC, PC ... ehmmmm ale nie, srandujem... takže: PC, práca s deťmi, hudba (klavír, gitara), MTB(horský bicykel)...